365 днів любові до себе
349
грн
4.8 рейтинг (523 відгуки)
знижка -53%
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
230
грн
99
грн
23 : 45 : 59
годин
хвилин
секунд
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
99 грн
230 грн
знижка -53%
ДРУКОВАНА КНИГА
ЗВИЧАЙНА ЦІНА
349
грн
знижка -53%
23 : 45 : 59
АКЦІЯ ЗАВЕРШИТЬСЯ ЧЕРЕЗ
секунд
хвилин
годин
грн
99
349 грн
760 грн
знижка -53%
грн
230
Якщо людина незадоволена своїм життям і починає усвідомлювати або підозрювати, що причина не в жорстокості світу чи обставинах, а в ній самій, і вирішує змінитися, у неї є всі шанси стати щасливою. Це можливо в будь-якому віці та сімейному стані.

Я, психолог, впевнений в цьому не просто на словах, а й на досвіді. Щастя — це рішення. Якщо ви задоволені своїм життям і у вас немає проблем, ця книга не для вас. Вона для тих, хто хоче і готовий змінюватися.

Я абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливою і робити те, що хоче. Моя книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Я досліджую причини, що заважають радіти життю, і пояснюю, як їх подолати.

Мій підхід відрізняється конкретикою. Я даю зрозумілі відповіді на складні питання, не ховаюся за обтічними формулюваннями і чітко називаю причини проблем. Головне, я знаю, як вирішити проблему без копання в дитячих психотравмах і аналізу минулого. Змінити себе і життя на краще цілком реально, якщо є знання і бажання.

Мета моєї роботи як психолога — щастя і благополуччя пацієнта. Мета цієї книги — щастя кожного читача. Ви зможете зрозуміти, чому ваше життя не складається так, як хочете, і вирішити свої проблеми з моєю допомогою.

У книзі ви знайдете знайомі ситуації та слова, характерні для звичайної сім'ї, приклади «рідної» ментальності і зрозумієте, в чому підвохи. Дізнаєтеся корені агресії, невпевненості в собі, психології жертви і навчитесь стояти за себе.

Вивчивши книгу, ви налагодите стосунки з собою, знайдете щастя в особистому житті і виростите щасливих дітей.

Ця книга не застаріває з роками. У ній відзначають важливі місця олівцем, її дарують друзям і близьким, зберігають у домашній бібліотеці і передають дітям. І, звісно, розбирають на цитатиКНИГА ДРУКОВАНА 217 сторінокОплата при отриманні на пошті
Наш менеджер перевіряє данні, та передає замовлення на відправку
Вводите контактні данні (ПІП, номер телефону, данні доставки)
ЯК ЗАМОВИТИ?
ЗАЯВКА
ОБРОБКА
ОТРИМАННЯ
1
2
3
5
4
3
2
1
523 відгуки
4,8
Середня оцінка
ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?
Наша підтримка працює 24/7

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІАЛЬНОСТІ

ПУБЛІЧНАЯ ОФЕРТА


+38 068 945 70 13

hello@mybooks.com.ua

Our Website is Almost Ready
Launch a targeted campaign.
Scale your infrastructure with our simple service.
Days
Hours
Minutes
Seconds
Made on
Tilda